Porady

Nie wiesz, jak powstrzymać wytrysk? Zastanawiasz się jak wydłużyć stosunek? W wielu przypadkach problem przedwczesnego wytrysku można pokonać. Jeżeli chcesz powstrzymać wytrysk musisz poznać przyczynę swojego problemu. Zazwyczaj przyczyną takiego stanu rzeczy jest Twój stan psychiki, obawy lub po prostu długa absencja seksualna. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak powstrzymać wytrysk, to dobrze trafiłeś. Na stronie tej znajdziesz kilka sprawdzonych wskazówek jak przedłużyć stosunek poprzez powstrzymywanie wytrysku.

Chcesz dowiedzieć się jak wydłużyć stosunek? Poniżej prezentuję porady ułatwiające powstrzymywanie wytrysku. Dzięki tym sztuczkom już nie będziesz musiał zastanawiać się, jak powstrzymać wytrysk i jak wydłużyć stosunek.

Porada 1 – Kontroluj sytuację

Przejmij kontrolę nad sytuacją i nad swoim wytryskiem. Zaraz po wprowadzeniu penisa do pochwy staraj się przez chwilę nim nie poruszać. Skup się na powstrzymywaniu wytrysku. Wykonaj kilka głębokich oddechów i jak poczujesz, że kontrolujesz sytuację zacznij się wolno poruszać.

Porada 2 – Wyluzuj

Podczas stosunku staraj się być zrelaksowany. Nie myśl o tym “jak powstrzymać wytrysk”, ani “jak wydłużyć stosunek”. Nie skupiaj się na problemach, nie spinaj się. Wyluzuj, odpręż się. Nie stresuj się tym, że chcesz wydłużyć stosunek. Im bardziej będziesz się denerwował tym trudniej będzie Ci przejąć kontrolę nad swoim Ciałem i włączyć długie powstrzymywanie wytrysku.

Porada 3 – Może małe piwko?

Aby wydłużyć stosunek, przed stosunkiem możesz wypić niewielką porcję alkoholu – może to być małe piwo lub lampka wina. Alkohol sprawia, że zarówno ciało jak i umysł są bardziej zrelaksowane co pomaga w powstrzymywanie wytrysku.

A co dalej?

Jeżeli powyższe porady nie pomogą Ci w powstrzymywanie wytrysku i nadal nie będziesz wiedział, jak wydłużyć stosunek, to serdecznie polecam Ci publikację przygotowaną przez Malwinę Gartner. Jestem przekonany, że otworzy Ci ona oczy na wiele spraw. Poznasz wiele cennych wskazówek i dowiesz się jak wydłużyć stosunek, a co najważniejsze unikniesz wstydliwej wizyty u seksuologa…